kontakt Facebook

Otázky a odpovědi

 

Na této stránce připravujeme nejčastější dotazy, které se týkají cestování v rámci Integrovaného dopravního systému Jihočeského kraje. Tato stránka bude průběžně aktualizována o aktuálně zasílané dotazy.

Kde mi platí jízdenka IDS JK? 

U všech zaintegrovaných dopravců - Commet plus, České dráhy, ČSAD Autobusy České Budějovice (obchodní značka Busem), GW BUS (dříve ČSAD JIHOTRANS), GW TRAIN REGIO  na vyjmenovaných linkách či zaintegrovaných úsecích linek. Ve vozidlech Dopravního podniku města České Budějovice je s platností od 1.ledna 2018 možné využívat jízdenky IDS JK na všech linkách MHD CB v celém úseku linek. 

Kde je možné si nechat vystavit průkaz IDS JK?

Průkaz IDS JK je možné si nechat vystavit za 30 Kč na těchto předprodejních místech: Pokladny GW BUS v Českých Budějovicích, pokladny ČD v Českých Budějovicích, Zlivi a Českém Krumlově a pokladna ČSAD Autobusy České Budějovice v Českém Krumlově. 

Je možné zakoupit jízdenku a vystavit průkazku IDS JK na pokladách Dopravního podniku města České Budějovice?

Tuto možnost zatím nenabízíme, nicméně od 1. dubna 2017 bude možné si nechat vystavit průkazku a zakoupit časovou jízdenku i na pokladně v Mercury centru u přepážky Dopravního podniku.